Среда , 30 ноября 2022

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №676/2022

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ВОЙЛОКОВУ Тетяну Іванівну — учительку Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради

ПАШКА Максима Івановича — учителя Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради

ТЕЛИЧИНА Ігоря Михайловича — учителя Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

АЗАРЯНА Альберта Арамаїсовича — професора кафедри Криворізького національного університету, Дніпропетровська область

РОДЬКІНА Дмитра Йосиповича — завідувача кафедри Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Полтавська область

РОЗЕНВАЙНА Олексія Григоровича — учителя Природничо-наукового ліцею № 145 Печерського району м. Києва

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

АЗАРОВА Олега Вікторовича — учителя Бучанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Бучанської міської ради, Київська область

БІЛОУСОВА Олександра Миколайовича — директора комунального закладу «Харківська спеціальна школа імені В.Г.Короленка» Харківської обласної ради

ВИШНЕВСЬКУ Галину Михайлівну — учительку комунального закладу «Мироцька гімназія № 12» Бучанської міської ради, Київська область

ІЩУК Ліну Леонідівну — учительку Бучанського ліцею № 4 Бучанської міської ради, Київська область

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

БОСЕНКО Маріанну Іванівну — директора гімназії № 48 Шевченківського району м.Києва

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ГУСАК Регіну Вікторівну — директора комунального закладу «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2»

ЛУК’ЯНЕНКО Ірину Григорівну — завідувача кафедри факультету Національного університету «Києво-Могилянська академія»

НОВИКОВУ Надію Валентинівну — учительку Бучанського ліцею № 4 Бучанської міської ради, Київська область

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ПОПИКА Андрія Васильовича — керівника клубу «Алгоритм» товариства «Зетім», м.Хмельницький

Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»

БАБИЧ Аліну Юріївну — учительку, заступника директора Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів художнього профілю № 1 імені А.С.Макаренка Ірпінської міської ради, Київська область

БАЛАЦЬКУ Зорину Богданівну — учительку Ірпінської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 17 Ірпінської міської ради, Київська область

КОСТЮЧЕНКО Людмилу Володимирівну — учительку, заступника директора Ірпінського ліцею № 3 Ірпінської міської ради, Київська область

КРАСЮК Любов Борисівну — учительку Ірпінської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 17 Ірпінської міської ради, Київська область

КУПРІЄНКА Олександра Миколайовича — учителя Ірпінського ліцею № 3 Ірпінської міської ради, Київська область

МАРУСЯК Олену Миколаївну — учительку Ірпінської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 17 Ірпінської міської ради, Київська область

МАШИНУ Віктора Олександровича — учителя Мирчанської гімназії Бородянської селищної ради, Київська область

ПЕТРЕНКО Катерину Валеріївну — учительку Іванківського ліцею № 1 Іванківської селищної ради, Київська область

СКРИПЛЕНКО Аліну Ярославівну — учительку Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів художнього профілю № 1 імені А.С.Макаренка Ірпінської міської ради, Київська область

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ВІКТОРУ Павлу Андрійовичу — учителеві комунального закладу «Рішельєвський науковий ліцей» Одеської обласної ради

КРИВУТЕНКО Тамарі Анатоліївні — учительці гімназії № 32 «Успіх» Печерського району м.Києва

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

МАЛЬЦЕВІЙ Наталії Валентинівні — провідному концертмейстерові кафедри Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ»

ПАМПУСІ Ігорю Володимировичу — начальникові науково-дослідного центру Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

БАГРІЙ Марії Тарасівні — учительці Збаразької загальної середньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Збаразької міської ради, Тернопільська область

БАДИЗІ Сергію Леонтійовичу — учителеві Кідрівського ліцею Каноницької сільської ради Вараського району, Рівненська область

БАРАНОВСЬКІЙ Вірі Миколаївні — учительці спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 125 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови

ВИШЕНСЬКІЙ Інні Яківні — учительці Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ВОРОНЦОВУ Володимиру Михайловичу — учителеві Рубіжанського ліцею Сєвєродонецького району, Луганська область

ГОЛОВАТОМУ Тарасу Володимировичу — учителеві Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради

ГУЦМАНУ Євгену Дмитровичу — учителеві Слов’янського опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Слов’янської міської ради, Донецька область

ДАВИДЕНКО Наталії Миколаївні — учительці комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області»

ДАНИЛЮК Олесі Іванівні — учительці Миропільського ліцею, Житомирська область

ЄДАМЕНКО Лілії Василівні — учительці середньої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 14 Сєвєродонецької міської ради, Луганська область

ІВАСЮНЬКО Майї Юріївні — учительці Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького

КОВАЛЮКУ Петру Михайловичу — учителеві Вижницького закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича Вижницької міської ради, Чернівецька область

КОТЕНКУ Дмитру Віталійовичу — учителеві Поліського ліцею Ушомирської сільської ради, Житомирська область

КРАВЧЕНКО Людмилі Борисівні — учительці Богданівського ліцею Великодимерської селищної ради Броварського району, Київська область

КУДРЕНКО Тетяні Володимирівні — учительці Нерубайського академічного ліцею № 1 Одеського району, Одеська область

ОСОВСЬКІЙ Ользі Петрівні — учительці обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ–ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей», м.Чернівці

ПРИСТАЙ Людмилі Йосипівні — учительці Кам’янець-Подільського ліцею, Хмельницька область

РИБНІКОВІЙ Майї Романівні — учительці Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька, Луганська область

САВИЧУ Анатолію Олександровичу — учителеві Тхоринського ліцею Словечанської сільської ради, Житомирська область

СЄВЄРІН Ларисі Євгенівні — учительці середньої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 10 м.Сєвєродонецька, Луганська область

СЛОБОДЯН Олександрі Романівні — учительці Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради

СТАРОМУ Віктору Петровичу — директорові опорного закладу освіти «Грицівський ліцей» Грицівської селищної ради Шепетівського району, Хмельницька область

ТЕРЕЩЕНКО Ользі Миколаївні — учительці Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І–ІІ ступенів імені Володимира Мономаха, Київська область

ЦИМБАЛЮК Тамарі Василівні — учительці Хотинського ліцею № 5 – опорного закладу загальної середньої освіти Хотинської міської ради Дністровського району, Чернівецька область

ЩЕГЛАКОВІЙ Вікторії Вікторівні — заступникові директора Лисичанського ліцею № 17 Сєвєродонецького району, Луганська область

ЮР’ЄВІЙ Аліні Сергіївні — директорові Курахівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1 Курахівської міської ради, Донецька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ГЕРЕЗІ Марії Олексіївні — викладачеві-методисту Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені С.Крушельницької

СТУДНИЦЬКОМУ Ростиславу Олеговичу — доцентові кафедри Львівської національної академії мистецтв

ФЕДИНЦЮ Ростиславу Івановичу — директорові Моршинської школи мистецтв, Львівська область

ШАПКО Ларисі Іванівні — викладачеві комунального закладу «Лозівський фаховий вищий коледж мистецтв Харківської обласної ради»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

БУРБАНУ Анатолію Флавіановичу — завідувачеві кафедри факультету Національного університету «Києво-Могилянська академія»

ДРОБИК Надії Михайлівні — деканові факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

КАРПЕНКУ Івану Васильовичу — деканові факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна

ЛИТВИНЕНКУ Юрію Вікторовичу — деканові факультету Національного університету фізичного виховання і спорту України, м.Київ

ОНИЩЕНКО Світлані Володимирівні — професорові кафедри Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

ПОГРЕБНЯКУ Олександру Дмитровичу — завідувачеві кафедри Сумського державного університету

РУДЕНКУ Сергію Валерійовичу — заступникові декана факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

МЕЛЬНИЧУК Оксані Йосифівні — старшому викладачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка

ОЛЕЙНІКОВІЙ Ользі Миколаївні — голові циклової комісії комунального закладу «Одеський фаховий коледж мистецтв імені К.Ф.Данькевича»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БАХРУШИНУ Володимиру Євгеновичу — професорові кафедри Національного університету «Запорізька політехніка»

БІЛАЮ Антону Вікторовичу — директорові Маріупольського будівельного фахового коледжу, Донецька область

БРОДОВСЬКІЙ Оксані Григорівні — докторантові кафедри Навчально-наукового інституту міжнародних відносин імені Б.Д.Гаврилишина Західноукраїнського національного університету, м.Тернопіль

ВОЛЖЕНЦЕВІЙ Ірині Вікторівні — професорові кафедри Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Київська область

ГЕЙЦІ Тихомиру Тихомировичу — директорові Великоберезького закладу загальної середньої освіти імені Добраі Петера Великоберезької сільської ради Берегівського району, Закарпатська область

ГОРБЛЮК Марії Йонашівні — директорові Ярунської загальноосвітньої школи I–III ступенів Новоград-Волинського району, Житомирська область

ГРАБЧУК Галині Петрівні — заступникові директора Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ГРАМОТУН Валентині Миколаївні — директорові Дошкільного навчального закладу № 474, м.Київ

ДАНИЛКОВИЧУ Анатолію Григоровичу — професорові кафедри Київського національного університету технологій та дизайну

ДУРДИНЕЦЬ Тетяні Михайлівні — викладачеві відокремленого структурного підрозділу «Мукачівський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України», Закарпатська область

КОВАЛЬЧУК Вікторії Іванівні — доцентові кафедри Національного університету фізичного виховання і спорту України, м.Київ

КОЗИКУ Василю Васильовичу — завідувачеві кафедри Національного університету «Львівська політехніка»

КОРШУНОВІЙ Наталії Іванівні — заступникові директора комунального закладу «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело» Запорізької обласної ради

КОТ Галині Миколаївні — завідувачеві лабораторії, доценту кафедри Київського національного університету культури і мистецтв

КУКЛІНУ Олегу Володимировичу — директорові Черкаського державного бізнес-коледжу

ЛЕВЧЕНКУ Олександру Миколайовичу — проректорові Центральноукраїнського національного технічного університету, м.Кропивницький

МОСКАЛЕНКУ Юрію Михайловичу — директорові відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника»

ПАВЛЕНКО Олені Георгіївні — деканові факультету Маріупольського державного університету, Донецька область

ПАВЛИКУ Богдану Васильовичу — завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка

ПАТРАЙ Ніні Олексіївні — викладачеві відокремленого структурного підрозділу «Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій»

ПІЛЕВИЧ Оксані Анатоліївні — директорові Ірпінського державного коледжу економіки та права, Київська область

РІЖНЯКУ Ренату Ярославовичу — професорові кафедри Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, м.Кропивницький

СЕРЕДІ Олексію Порфировичу — начальникові Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус», м.Харків

СИЗОНЕНКО Олені Володимирівні — начальникові відділу науково-дослідної частини Національного університету «Чернігівська політехніка»

ТУРЧИН Тамарі Миколаївні — завідувачеві кафедри Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Чернігівська область

ХОМЕНКУ Олександру Михайловичу — проректорові Київського національного університету будівництва і архітектури

ХОМИЧУ Валерію Феодосійовичу — професорові кафедри Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Київська область

ХОПТИНЦЮ Олександру Олексійовичу — педагогові-організатору середньої загальноосвітньої школи № 166 м.Києва

ЧЕРЕДНІЧЕНКУ Петру Петровичу — доцентові кафедри Київського національного університету будівництва і архітектури

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

КОРОВАЙ Любові Миколаївні — старшому викладачеві кафедри Львівської національної академії мистецтв.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

30 вересня 2022 року

_
Джерело:
Офіційне інтернет-представництво Президента України
https://www.president.gov.ua/documents/6762022-44241

Указ Президента України

УКАЗИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ | Головна сторінка